Guardians of the Galaxy 3 Filminin Tarihi Açıklandı!

Dün gece Guardians of the Galaxy filminin yönetmeni James Gunn, Twitter’da ufak bir soru cevap etkinliği düzenledi. Biz de sorulan soruları ve cevaplarını sizin için bir derleyelim dedik;

Soru: Guardians of the Galaxy’nin 3. filmi çıkacak mı?

James Gun: Evet, 2020’de geliyor.

Soru: Bir sonraki GotG filminde Yondu hayata geri dönecek mi?

James Gunn: SPOILER. O asla geri dönmeyecek, en azından ben etrafta olduğum sürece. Ölümünün bir anlamı olması gerek. Eğer geri dönerse bu anlam yitirilir.


Soru: Disney’in, Fox’u satın alması ve bununla ilgili olan planları senin GotG 3 için olan hikayende bir değişikliğe yol açacak mı?

James Gunn: Hayır.

Soru: Eğer şans verilseydi son zamanlarda Guardians’a dahil olan karakterlerden birini filme dahil eder miydin? (Thing, Iron Man, Kitty Pride ya da Agent Venom)

Cevap: Bu saydığın karakterleri filme eklemek için ilgi çekici bulmuyorum. Ama kendi aklımda birkaç ilgi çekici bulduğum karakterler var.

Görünüşe göre Guardians of the Galaxy 3 filmi 2020 yılında gelecek,fakat filmde X-Men evreninden birilerini görebileceğimizi sanmıyorum. James Gunn filme yeni bir karakter eklentisi yapar mı bilinmez ama 2020’nin uzak bir tarih olduğu kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir