Gotham: Bruce Yarasalar İle Bir Bağ Kuracak! Joker İse…

Geçtiğimiz günlerde Gotham dizisinin Bruce Wayne’i David Mazouz bir röportajda dizi ile ve Bruce’un karakter gelişimi ile ilgili bazı yeni açıklamalar yaptı;

“Dizide daha önce yarasaları kullanmamız ile ilgili birçok kısıtlama vardı, bunların bir çoğu hala var yani bu anı ne kadar epik yapabiliriz bilmiyorum. Ama yarasalar çok yakında dizide olacaklar. Bruce’un yarasalarla ilk karşılaşması yakında gelecek ve Bruce yarasalarla bir bağ kuracak. Normalinden farklı bir yaklaşımla göstereceğiz fakat kesinlikle aynı hissiyatı verecektir. Ayrıca Bruce kostümü yeni giydiğinde de kostüme birkaç eklenti yapılmış olacak. Aslında kostümü her giydiğinde kendisi, Lucius ya da Alfred tarafından kostüme yeni bir şey eklenmiş olacak. Bu sezonun 2. yarısında bütün kötü karakterler birleşecek, ve hepsi Jerome’un yani Joker’in altında birleşecekler. Yani önümüzdeki 11 bölüm boyunca şehirde terör saçacaklar. Dizide iyi olan herkesin onları durdurmakta bir rolü olacak. Yani Bruce’un hazırlıklı olması gerek.”

Görünüşe göre 4. sezonun 2. yarısı bizlere birçok heyecan yaşatacak. Bakalım Bruce Gotham’daki bütün kötü karakterlerin birleşmesi karşısında ne yapacak. Sizin bu konuda görüşleriniz varsa yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir