Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance Filminin Yardımcı Yönetmeni MCU İçin “Sıkıcı” Dedi!

MCU, 10 yılda 17 film çıkartmış ve her zaman da yüksek hasılatlar elde etmiştir. Filmler aynı zamanda tutarlı eleştiriler almış ve izleyicilerin beğenisini alıp, baz aldıkları çizgi romanların hayranların onayını almıştır. Fakat bu kadar hayranın aksine tabiki evreni beğenmeyenler de olmuştur. Bunlardan biri de Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance filminin yardımcı yönetmeni  Brian Taylor. MCU için bunları dedi;

“Marvel filmleri, sadece anlamıyorum. Dürüst olmak gerekirse, bana çok uzun geliyorlar. Bunu söylerken dikkatli olmalıyım. Sadece onları anlamıyorum. O kadar eğlenceli bulmuyorum ve bana biraz sıkıcı geliyorlar. İş bakımından eminim güzel yapılmıştır, emek harcıyorlar, eylemleri iyi, teknikleri iyi, oyunculuklar harika hatta hep sevdiğim oyuncular var. Ama işte, neden böyle hissediyorum anlamıyorum.”


Aynı zamanda FOX ve DCEU hakkında da konuştu:

“R-Rated filmler yapılmasına bayılıyorum. Bunlardan pek fazla olmaz. Deadpool ve Logan harikaydı. R-Rated çizgi roman filmlerinin tutacağına ve beğenileceğine eminim. Suicide Squad da R-Rated bir film olmalıydı. Halen neden R-Rated bir film olmadığına şaşırıyorum…”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir