Gelişme Sürecinde Olan 22 Süper Kahraman Filmi!

Sinemalara ulaşan başarılı süper kahraman filmleri heyelanı yavaşlıyormuş gibi durmuyor. Gelecek birkaç sene içinde galası yapılacak olan büyük süper kahraman filmleri Marvel ve DC’nin deposundaki buz dağının sadece görünen kısmı.

Bazı Marvel ve DC’nin son zamanlarda anons edilen gelişmekte olan projeleriyle ilgili çok fazla söz edilmeye başlandı. Captain Marvel, Marvel’ın ilk kadın başrollü filmi, gelecek sene çıkacak, Zachary Levi’nin başrol olduğu Shazam da öyle! Ancak, bunlardan sonra gelecek olan çok fazla şey olacak, büyümekte olan MCU ve DCEU’ya katılacak olan daha az bilinen pek çok proje de dahil. Bazı filmler sadece dedikodu olarak yayınlandı ama fanlar stüdyoların şu an söylemek istediklerinden daha çok şey bildiklerini düşünüyor.

Süperkahramanların geniş bir kısmının büyük sinematik evrenlerine katılacağı konusunda anonslar edildi veya hakkında söylentiler yapıldı. Batman, Spider-Man ve Wonder Woman gibi sabit kişiler için spot ışığında daha fazla yer olacak fakat Gambit, Lobo ve Constantine gibi yeni yüzler de onlara katılacak.

Bazı filmlerin yapımına başlanmak üzere, diğerleri hala uygun hikayeler arıyor ve yine diğerleri sadece fısıltılarla konuşuluyor. Bunları söylemiş olarak, işte Gelişme Sürecinde Olan 16 Süper kahraman Filmleri Ve Söylentisi Olan 8 Film.

24. GELİŞMEDE – BATGIRL
Görsel sonucu
DCEU’daki çok beklenen kadın kahraman filmlerinden biri olan Batgirl şu sıralarda daha gelişimin ilk aşamalarında. Joss Whedon projeyle ilişkilendirilmişti ama son zamanlarda geri adım attı. Whedon, “Batgirl o kadar heyecan verici bir proje ki… cidden bir hikayem olmadığını fark etmem aylar aldı.” dedi. Ancak, Batgirl Whedon olmadan devam ediyor, gerçi projenin devam eden durumuyla ilgili birkaç yenilik yapıldı. Patty Jenkins’in Wonder Woman’daki başarısına ilişkin olarak, çoğu hayran Batgirl’ün genç, dinamik kadın kahraman için daha ilgi çekici ve amacına uygun bir hikaye yazabilecek birinin devralmasını istedi. DC aynı zamanda Batgirl ile ilgili olan diğer filmlerin de bunun arkasından gelecek olduğunu planladı yani daha bu projeden vazgeçmiyorlar.

23. SÖYLENTİ – BLACK WIDOW
scarlett johansson black widow ile ilgili görsel sonucu
Black Widow MCU’nun ilk kahramanlarından biriydi, Iron Man yalnız bir şekilde suçla savaşma işine yeni yeni başlarken tanışmıştık. Natasha Romanoff’un Rus bir casus olarak S.H.I.E.L.D ajanı olmasıyla ilgili karmaşık backstory’si, MCU’nun en önemli kadın üyesi olması durumu da kendi filmini elde etmesi için doğal bir seçenek oluoyor.  Ancak, ilk görünüşünden neredeyse 10 yıl sonra hala bir film gerçekleştirilmedi. Bu değişiyor olabilir. Bazı kaynaklar Black Widow’un bağımsız filminin gelecek olduğunu bildirdi. Bildiriye göre, Marvel yöneticileri bir senarist tutup Scarlet Johansson ile tanıştırılıp filmi oluşturmaya başladıkları söyleniyor. Projeye henüz stüdyo tarafından yeşil ışık yakılmadı bu yüzden Black Widow, yakın zamanda gelmeyecek gibi ama hala umut var.

22. GELİŞMEDE – CYBORG
cyborg justice league scenes ile ilgili görsel sonucu
Justice League’de Cyborg yetersiz kalmış ama şaşırtıcı bir derecede çok etkili bir kahramanken, DC doğal olarak Cyborg’a kendi bağımsız filmini verme kararında bulundu. Geçen sene, Cyborg aktörü Ray Fisher Cyborg’un gelişmede olup 2020’de yayınlanabileceğini belirtti. Ancak, filmin orijinal anonsundan sonra birkaç güncelleme geldi, yani muhtemel yayın tarihi ve filmin yönetimi birilerinin tahminine bağlı. Film hakkında sınırlı bilgi olmasına rağmen, Cyborg’un babası rolünü oynayan aktör Joe Morton filmin süper kahraman için orijin bir hikaye oluşturduğuna inanıyor. Morton’ın DC ile olan kontratındaki son film bu solo film olacak. Morton’ın kontratına göre, bu solo film Cyborg’un babasıyla olan ilişkisine odaklanabilir ve Morton’ın zamanı tükenmeden önce babasının onu Cyborg’a dönüştürme hikayesini ele alabilir.

21. GELİŞMEDE – GUARDIANS OF THE GALAXY VOL.3
galaksinin koruyucuları ile ilgili görsel sonucu
Guardians of the Galaxy Vol. 3 bildiğimiz Guardians üçlemesinin sonu olacak. Yönetmen James Gunn, Guardians’ın hikayesinin 3.kısmının gelişme aşaması ile ilgili bilgileri vermekten çekinmedi. Üçlemenin tanıdık olduğumuz ana gruba odaklanacağını bildirdi ve onların hikayesi bu filmde bittikten sonra yerlerini başka bir takımın alabileceğini önerdi. Gunn aynı zamanda Gamora’nın bu filmde daha büyük bir rolü olacağını açıkladı. Ancak, Avengers: Infinity War öncesinde detaylar çok açıklanmadı çünkü bu gelmekte olan Guardians macerasını etkileyebilir. Hikaye hakkında ortalıkta dedikodular döndü, Adam Warlock’un Vol.2’de kaynaştırma olarak gelişi gibi. Hayranlar detaylar için çok uzun süre beklemeyecek, çünkü filmin gelecek sene yapıma başlanması bekleniyor.

20. SÖYLENTİ – DOCTOR STRANGE 2
doctor strange benedict cumberbatch ile ilgili görsel sonucu
Doctor Strange solo film tanıtımından sonra MCU’ya sağlam bir şekilde dahil olmuş oldu ve Marvel’ın bir başka Doctor Strange filmini onaylayıp onaylamayacağını merak konusu haline getirdi. Devam filminin şu anki durumu bilinmese de orijinal senaristler bir devam filmine eklemek isteyecekleri detayların birkaçını açıkladılar. Devam filminin Nightmare’e ,Dream Dimension’ın yöneticisine, bir villain olarak odaklanmasını istiyorlar. Aynı zamanda arızalı büyücü Baron Mordo hikayesine devam etmeyi planlıyorlar. Strange’in MCU’daki kaderi belirlenmediğinden Infinity War bu yapımı da etkileyebilir. Benedict Cumberbatch bile Doctor Strange’in sonraki bölümleri hakkında bir plan olup olmadığından emin değil. Doctor Strange sinematik evrene daha yeni olduğundan oynayacağı daha çok büyük rolleri olması muhtemel ama geleceği şu anda belli değil.

19. GELİŞMEDE – LOBO
lobo dc comics ile ilgili görsel sonucu
Gelişme cehenneminin gölgelerinde bile Lobo hayata tutunuyor. Yıldızlararası paralı asker Lobo sonunda büyük ekrandaki şansını elde etti. Wonder Woman senaristi Jason Fuchs senaryo yazma işini üstlendi, projenin DC’nin raflarından çıkacağını belirtti. Fuchs bir Lobo fanı ve kendisinin senaryo versiyonunda çizgi romanların ruhunu yakalayabilmeyi umuyor. Ancak, Warner Bros. hala bu yapımın senaryosunun gerektirdiği yapım bütçesiyle memnun değil. Michael Bay’in yöneteceği söyleniyor fakat yapım bütçesi onun dahil olması açısından da büyük bir engel. Bütçe herkesi memnun edecek bir şekilde ayarlanabilirse Lobo sonunda sinemalara çıkmak için ciddi bir şekilde ilerleyebilir.

18. GELİŞMEDE – JUSTICE LEAGUE DARK
justice league dark ile ilgili görsel sonucu
Justice League gelişim karışıklarından payını aldı ama fikir hala etrafta dolaşıyor. Bir yıl önce bir Guillermo del Toro projesi olarak başladı ama ondan ayrılmasıyla bitmedi. Yeni tutulan bir senarist ile hala senaryo gözlemlerinden geçiyor ve Warner Bros. Doug Liman bir başka film üzerinde çalışmak için bıraktığından beri yönetmen arayışına devam ediyor. Justice League ve Suicide Squad vasat karşılandıktan sonra, Justice League Dark DC’nin tam ihtiyacı olan bir toplama filmi olabilir. Filmin John Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna ve Etrigan the Demon üzerine yoğunlaşacağı bildirildi. Justice League Dark’ın çizgi romanlardaki amacı Justice League’in genelde uğraşmadığı doğaüstü tehditlerle uğraşmak. Yerden kalkabilirse, DC’nin var olan toplama filmlerine iyi bir karşı-sürüm sağlayabilir.

17. SÖYLENTİ – FANTASTIC FOUR
marvel the fantastic four ile ilgili görsel sonucu
Fantastic Four ile ilgili sinematik umutlar hiç kaybolmuyormuş gibi gözüküyor, franchise’ın içinde bulunduğu kalkışılan katletmeler bile önemsiz. İkonik ailenin 10 yıl içindeki iki unutulamaz versiyonundan sonra fikir kolayca bir süreliğine rafa kalkabilir. Ancak, bazı söylentiler Fantastic Four’ın bir başka film hak ettiği konusunda ısrarcı olunduğu yönünde. Hayranlar Marvel’ın Infinity War’u sosyal medyada duyururken “Fantastic” kelimesini kullanması üzerine çılgınca tahminler yürütmeye başladı. Kriptik mesaj dışında Fantastic Four hakları henüz Marvel tarafından güven altına alınmadı. Çalışmalarda bir fikir olabilir ama muhtemel gelişmeleri için hala ertelemeler veya işleme geçiş için resmi prosedür yapılması gerekiyor. Yeni bir Fantastic Four’un yakında gelmesi pek mümkün olmayan bir olasılık. O zamana kadar, Fantastic Four’un bir gün hak ettikleri filmi elde edecekleri umuduna tutunabiliriz yalnızca.

16. GELİŞMEDE – WONDER WOMAN 2
süper kadın ile ilgili görsel sonucu
Wonder Woman’ın büyük başarısıyla, ardından hızlıca gelen devam filmi bir sürpriz değil. Patty Jenkins, Wonder Woman’ın hikayesinin bir başka bölümünü de yönetecek. Bu kez villain Cheetah’ya odaklanılacak. Cheetah rolü için Kristen Wiig cast’a resmi olarak seçildi. Onaylanmış detaylar sınırlı ama bildiriler hikayenin Soğuk Savaş sırasında işleneceğini iddia ediyor. Jenkins aynı zamanda ikinci filmin en azından bir parçasının Amerika Birleşik Devletleri’nde çekileceğini bildirdi. Patty Jenkins bu hikayenin senaryosunda da yardımcı senarist olarak çalışıyor. Çekimlere bu yaz başlanılması bekleniyor ve çıkış tarihi Kasım 2019 olarak belirlendi. Üretim hızlanmaya başladığında daha fazla cast haberleri ve hikaye hakkında detaylar çıkmaya başlayacak.

15. GELİŞMEDE – BIRDS OF PREY
birds of prey dc ile ilgili görsel sonucu
DCEU’nun Batgirl için solo filminden sonra planları varmış gibi gözüküyor. Senarist Christina Hodson, Birds of Prey için bir senaryo üzerinde çalıştığını anons etti. Süperkahraman birleşmesi Batgirl, Black Canary ve Huntress’i içeriyor. The Birds of Prey çizgi romanlarında Barbara Gordon hem Batgirl hem de paraplejik benzeri Oracle olarak görünüyordu. Ancak, DCEU’nun Joker’in Barbara’ya saldırıp onun Oracle örteneğini alacağı konusuna dokunacağı bilinmiyor. Margot Robbie’nin Birds of Prey’e ilgi duyduğu ve filmde Harley Quinn’i yeniden canlandırabileceği bildirildi. Ancak, Birds of Prey ile ilgili çok fazla haber yok bu yüzden proje yakın bir zamanda beklenmiyor. Batgirl merkezli takım Batgirl yayınlanana kadar DCEU için bir öncelik olmayabilir.

14. SÖYLENTİ – X-23
laura x 23 logan ile ilgili görsel sonucu
X-23 Logan’ın sürpriz bir çıkış yakalayan yıldızı oldu ve film Laura için bir spin-off gerekecek mükemmel bir yerde bitti ve onun Wolverine’in mirasını alabileceğini görebiliriz. Logan senaristi James Mangold X-23 filmi için bir senaryo üzerinde çalıştığını açıkladı. Fox’ta erken gelişmelerden biri olabilirdi ama Disney/Fox anlaşması bunu tekrar havaya gönderiyor. X-23 Wolverine için tekrar cast çalışmaları yapılmasında gösterilen zorluklar için harika bir çözüm olabilir. Ancak, bunun gibi projeler Disney ve Marvel’ın elinde ilk aşamalarda olabilir. X-23’ün iyi bir yatırım olup olmamasına karar vermek onlara bağlı. Kevin Feige gelişme sürecinde olan projeleri değerlendirip devam etmeye layık olanları bildirecek. X-23 için hala umut var ama bu noktada biraz zayıf olabilir.

13. GELİŞMEDE – THE BATMAN
ben affleck the batman ile ilgili görsel sonucu
DCEU’da özellikle takım birleşmelerinin parlamasından sonra Batman yakında DCEU’daki solo filmini alacak. Justice League’lerin karşılanışı The Batman’i sallantıya soktu. Ancak, yönetmen Matt Reeves hayranlara projenin devam ettiği üzerine teminat verdi. Ben Affleck bu noktada DCEU ile olan geleceği hakkında emin değil bu yüzden The Batman’in yeni bir Dark Knight’ı yansıtma ihtimali var. Batman’in DCEU ve Justice League için bir düğüm noktası olmasından dolayı The Batman ya Ben Affleck’i uğurlamaya odaklanacak ya da yeni bir iterasyon için bir orijine odaklanacak (veya ikisine de). Filmin bu yaz yapıma başlanması gerekiyordu ama film hakkındaki haberlerin kısıtlı olması bunu şüpheli bir durum haline getiriyor. Söylentiler yapımın gelecek seneye kadar başlamayacağı yönünde.

12. GELİŞMEDE – FLASHPOINT
flash liga dela justicia pelicula ile ilgili görsel sonucu
The Flash da yakında DCEU’da bir solo maceraya girişecek. İsmi Flashpoint’ti ama ismi gelişme sırasına değişecek gibi duruyor. Çizgi romanlardaki Flashpoint hikayesi Barry’nin zamanda yolculuğu nedeniyle alternatif bir zaman çizgisi oluşturuyor. Hikaye Flashpoint’in DCEU’nun devamlılığını değiştirecek bir kurguya uyarlanması için hazırlandı. DCEU’da işe yaramayan bazı şeyleri değiştirmek için bir araç olarak iş görebilir. Onaylanmayan bildiriler Flashpoint’te Flash ile bağlantılı olan sevilen karakterlerden çoğunun bulunacağını bildiriyor. Bu karakterler Eobard Thawne, Doctor Light, Caitlin Snow/Killer Frost, Captain Cold ve Heatwave. Wonder Woman da filmde bulunacakmış gibi duruyor. Kaynak materyale sadık kalırlarsa Justice League üyelerinin kötü veya diğer türlü alternatif versiyonlarını görebiliriz.

11. SÖYLENTİ – MAN OF STEEL 2
boca do superman liga da justiça ile ilgili görsel sonucu
Justice League’de herkesin beklediği gibi Superman’i canlandırdıktan sonra, Henry Cavill’in Superman olduğu bir başka Man of Steel filmi için kapıyı aralık bıraktı. Senarist Mark Miller ve yapımcı-yönetmen Matthew Vaughn görünüşe göre Man of Steel 2’yi yapmayı tartıştı. Miller Warner Bros.’un projeyle çok ilgilendiğini bildirdi. Ancak, devam filmi henüz onaylanmadı. Cavill, kontratına göre DCEU’da Superman olarak yalnızca bir kez daha görünecek. Filmin geleceği kontrat anlaşmasına bağlı olabilir. Bazı söylentiler hem Cavill’in hem Warner Bros.’un kontratı uzatmak istediği yönünde. Eğer böyle olursa, Cavill gelecek olan birçok DC filminde daha fazla gözükebilir, bir başka solo filmde oynamak da dahil. Şimdilik, bu film kontrat ve resmi prosedürlere bağlı ama yakında resmi bir proje olabilir.

10. GELİŞMEDE – SPIDER-MAN: HOMECOMING 2
kaptan amerika 3 örümcek adam ile ilgili görsel sonucu
Ne kadar aktör değiştirilse de Spider-Man filmleri hiç yavaşlamıyor. Tom Holland’ın Spider-Man’i pozitif bir şekilde karşılaması Spider-Man: Homecoming için bir devam filmini akıllıca bir hareket yapıyor. Cast ile ilgili söylentilerde Homecoming devam filminin daha büyük bir villain içereceğini söyledi, liseli bir erkek ve bir ‘femme fatale’. Marvel’ın listesi bu kategorilerde henüz kesinleşmedi bu yüzden henüz hiçbir karakter ayırt edilemez. Bazı bildiriler 2. Spider-Man filminin yapımına Mayıs’ta başlanacağını söylüyor. Bu bildiriler yapımın uluslararası mekanlarda yapılabileceğini de söylüyor olabilir. Hikayenin 2 Infinity War filminden sonraki olayların ardından devam edeceği söyleniyor. Marvel ikisi de yayınlandıktan sonra planını yapabilir. Ondan sonra Spider-Man Marvel’ın Phase Four’unu başlatmış olmaya hazır olur.

9. GELİŞMEDE – X-FORCE
cable and the xforce ile ilgili görsel sonucu
Deadpool 2 yayınlanmak üzereyken, franchise X-Force’u merkez noktaya getirmek için hazırlanıyor. Deadpool 2’de X-Force filmi için gerekli olacak karakterlerin çoğu bulunuyor, Cable ve Domino da dahil. Bildiriler aynı zamanda Domino’nun aktrisi Zazie Beetz’in, kontratında 3 film anlaşması olduğunu söylüyor. Birçok proje Disney/Fox anlaşması etrafında dönerken, Deadpool filmleri rampaya tırmanıyormuş gibi gözüküyor. X-Force’un çekimlerinin bu Ekim’de başlayacağı bildirildi, bu da demek oluyor ki Deadpool spin-off’u gelecek sene sinemalara çıkabilir. Ryan Reynolds ve Josh Brolin bu filme Deadpool ve Cable olarak dönecekler. Domino da geri dönecek gibi. Terry Crews ise Deadpool 2’de tanıştırılıp X-Force’da geri dönecek bir başka karakteri canlandıracak.

8. SÖYLENTİ – THOR 4
thor ragnarok marvel contest of champions ile ilgili görsel sonucu
Thor: Ragnarok’ta Thor solo filmlerine ihtişamlı bir dönüş yaptı ama bu onun solo filmlerinin sonu olabilir. Thor Infinity War için dönecek olsa da Chris Hemsworth’ün kontratı Infinity War’ın 2.bölümünden sonra doluyor. Bir uzatmaya açık olabilir, tabii, uygun solo hikayesi gelebilirse. Chris Hemsworth o ve Ragnarok yönetmenie Taika Waititi’nin 4. bir Thor filmi için bazı fikirler arasında gelip gittiklerini açıkladı. Gelecekteki herhangi bir proje Infinity War’da işlerin nasıl gideceğine bağlı, yani Thor’un kaderini henüz bir süreliğine bilemiyoruz. Taika Waititi de bir başka Thor filmi çekme fikrine açık gibi görünüyor. Waititi gelecekte yapacağı herhangi bir filmin Thor: Ragnarok’un bir eklentisiymiş gibi hissettireceğini belirtti. Şimdilik, Thor 4 sadece bir hayal, en azından Thor Infinity War’dan sonra sağ kalırsa.

7. GELİŞMEDE – NEW GODS
new gods dc ile ilgili görsel sonucu
Habersizce birkaç kişinin beklediği süperkahraman projesi, DC’nin New Gods’ı. Hikayesi DC’nin kadim tanrılardan ve mitolojiden uyarlamasına kurulu. New Gods’ın hikayesinin başladığı zamanda, bu mitolojik dünya New Genesis (Izaya the Highfather tarafından yönetilen) denilen bir cennet ve Apokolips (Lord Darkseid tarafından yönetilen) denilen bir cehennem içeriyor. İkisi arasındaki gerçeklikte, iki yönetici birbirlerine birbirlerininn oğullarını yetiştirmeleri için verdiler. Bu oğullar hikayenin merkezi, Big Barda ve Lightray gibi savaşçılarla birlikte. Yönetmen Ava DuVernay projenin başında ve kısa süre önce Kario Salem’i senarist olarak aldı. Gelişim aşamaları sabit adımlarla ilerliyor yani New Gods’ı yakın gelecekte görebiliriz. Bu filmin DCEU’ya bağlı olup olmayacağı belirsiz.

6. GELİŞMEDE – GREEN LANTERN CORPS
hal jordan and the green lantern corps ile ilgili görsel sonucu
Ryan Reynold’ın Green Lantern felaketinden sonra hayranlar hevesli bir şekilde sevilen kahraman için ikinci bir şans beklediler. Green Lantern ve onun dünyası hak ettikleri adaptasyonu sonunda Green Lantern Corps’ta alabilir. Film Green Lantern’in iki farklı versiyonunu gösterecekmiş gibi gözüküyor. Warner Bros. Hal Jordan ve John Stewart’ın ikisinin de gözükeceğini onayladı. Çoğu kişi Green Lantern’in DCEU’nun gişe başarısızlıkları arasından kayıp gideceği hakkında endişelense de Green Lantern Corps yine de başlayacakmış gibi duruyor. Yardımcı senarist David S. Goyer filmin şu sıralar hala çalışmada olduğunu belirtti, DC’nin bütün filmlerinin arasında biraz belirsizlik olsa da. Bildiriler Christopher McQuarrie’nin yönetmesini aktif bir şekilde takip ederek önerdi.

5. SÖYLENTİ – NIGHTWATCH
nightwatch marvel ile ilgili görsel sonucu
Sony, Spider-Man’i Marvel’a geri verirken evrenlerinde yeni bir yön aldılar. Anons edilen ve dedikodu halinde yayılan projelerinden çoğu çok gizlenen karakterleri gizlendiği yerlerden çıkarıyormuş gibi. En fazla sözü edilen film ise Nightwatch. Nightwatch tanık olduğu bir süperkahramanın ölümünden sonra onun takımını alan bir antihero, daha sonra bu kahramanın gelecekteki kendisi olduğunu keşfediyor. Bildiriler Luke Cage’in yaratıcısı Cheo Hodari Coker’ın senaryoyu yazdığını belirtti. Spike Lee de direkt olarak ilgili olabilir, gerçi onun dahil olmaları hala ilk aşamalarda. Nightwatch hazır Venom, Black Cat ve Silver Sable da dahil olmak için hazırlanmışken sinematik evrene ilgi çekici bir ekleme olurdu. Orijin hikayesi solo bir filme ihtiyaç duruyor. Ancak, Nightwatch henüz resmi olarak onaylanmadı.

4. GELİŞMEDE – BOOSTER GOLD
booster gold ile ilgili görsel sonucu
Arrowverse yaratıcısı Greg Berlanti beklenmedik başka bir tanıtımla geliyor: Booster Gold. Booster Gold’un zaman yolculuğu komedi maceraları DC’nin çekim tahtasına neşeli bir ekleme niteliğinde. Geçen ay, Berlanti filmin hala gelişim aşamasında olduğunu onayladı.Berlanti bu filmin DCEU ile bağlantılı olmayacağını açıkladı. Booster Gold aslen ünlülere dönen süperkahramanlarla ilgili hicivlerden yaratıldığından şu anda absürt bir şekilde karanlık olan bu evren için biraz yeri uçuk olurmuş gibi. Booster Gold sık sık teknoloji bazlı kahraman olan Blue Beetle ile takım oluyor, o da bu filme dahil olabilir. Arrow senaristleri Blue Beetle’ı kullanamamışlardı onun yerine Ray Palmer’ı eklediler. DC’nin geri çevirmesi Blue Beetle için başka planları olduğunu gösteriyor – belki bu film.


3. GELİŞMEDE – GAMBIT

gambit ile ilgili görsel sonucu
X-Men spin-off’u olan Gambit uzun bir süre boyunca gelişim cehenneminde sıkışıp kaldı ama sonunda gün ışığını görecek gibi. Filmde Channing Tatum’un Remy LeBeau’yu, kinetik enerjiyi manipüle eden bir New Orleans kahramanı, canlandıracağı söyleniyor. Gambit birkaç X-Men projesinde gözüktü, X-Men Origins: Wolverine da dahil ama hayranlar onun spot ışığındaki solo zamanını görmek için sabırsızlıkla bekliyor. Son zamanlarda yapım aşaması çok fazla ertelendi. Filmin birkaç yönetmeni projeden ayrıldı. Ancak, bildiriler Gambit’in yapım için yeni bir başlangıç tarihi olduğunu gösteriyor bu da yeni bir yönetmenin iş üzerinde olduğuna sinyal veriyor olabilir. Film doğal olarak, New Orleans’ta çekilecekmiş. Umutla, çok beklenen Gambit filmi yakında sinemalarda olacak. Sonunda gelişmelerini tamamlayıp çıkmaya başlayan diğer birkaç süper kahraman filmlerine katılacak.

2. SÖYLENTİ – THE QUESTION
dc comics the question ile ilgili görsel sonucu
Bazı kendini adamış hayranların en büyük hayalleri gibi gözüküyor ama DC The Question’ı büyük ekranlara taşıyarak tanıtmayı planlıyor olabilir. Vic Sage, araştırmacı muhabir ve Hub City suç savaşçısı, DC’nin gelecek için planlarının bir parçasıymış gibi görünüyor. Arrowverse yapımcısı Marc Guggenheim, The Question’ı Arrow’a eklemek istemişti. DC onun karakteri kullanmasını önledi, bu da Sage’i başka bir şekilde kullanacaklarını gösteriyor olabilir. Bu noktada, kimse The Question’ın solo bir filmi mi olur, bir tür takım birleşmesinin parçası mı olur yoksa başka bir DC filmine mi dahil olur bilmiyor. Sage genelde hikayelerinin ön cephelerinde moralite ile ilgili koonuşmalarıyla derin filozofik bir karakter olarak yansıtıldı. Karakteri DC evreni içerisinde filozofik bir karakteri olan ilginç biri olabilir. Hiçbir şey olmazsa, daha büyük bir DC projesinde fantastik bir konuk oyuncu olmalı.

1. GELİŞMEDE – NIGHTWING
new 52 batman and nightwing ile ilgili görsel sonucu
Hayranlarını Nightwing kadar heyecanlandıran az sayıda süperkahraman vardır. Solo filmi yakın gelecekte yapım aşamalarında olabilir. Nightwing yönetmeni Chris McKay senaryonun neredeyse tamamlandığını açıkladı, gelecek birkaç ay içinde güncellemelerin geleceğini söyledi. Hikaye Dick Grayson, fanların favorisi eski Robin üzerine odaklanacakmış gibi gözüküyor. Ancak, bir sonraki adıma hızlıca atlamadan önce sağlam bir hikaye kurgusu olduğuna emin olmak istiyor.Çoğu DCEU filminin düştüğü derin çukurlardan kaçıyor. McKay bunun uzun bir süreç olduğunu ve yakın zamanda cast haberleriyle ilgili çok gelişme olmayacağını ama filmin şu ana kadar iyi ilerliyor gibi gözüktüğünü söyledi. McKay Grayson’ın arka hikayesini ve önemli akrobatikliğini araştırıp yansıtmak istiyor. Amaca uygun olan bir aktörü bulmak uzun bir yolculuk olabilir ama gelecekte bu filmden gelecek olan heyecan verici gelişmeler olacak gibi.

Bu gelmekte olan veya dedikoduları yayılan süper kahraman projelerinden herhangi biri için heyecanlı mısınız? Bilmemiz gereken başkaları var mı? Yorumlar kısmında sesinizi duyurun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir