Gelecek Olan DC Filmleri Listesi

DC en son comic con’da gelecek filmlerine dair bir fotoğraf yayınlamıştı. Bunun yanında yeni duyurulan ve o listede olmayan filmler var. Hepsini beraber derledim.

Kesin Gelecek Olanlar 

Aquaman

James Wann çekimlerini yapıyor şu anda. Bir kaç ay önce set görüntülerini görmüştük. Aquaman filmi 2018’de kesinlikle vizyonda olacak.

-Shazam

Yönetmeni David F. Sandberg’in senaryosunu yazarken Kola fotoğraflarından filmin pre-production aşamasında olduğunu gördük. Vizyon Tarihi ise 5 Nisan 2019

– Wonder Woman 2

Filmin başarısından sonra DC yeşil ışık yakmıştı filme. Patty Jenkins tekrardan yönetmen koltuğunda olacak. 13 Aralik 2019’da vizyonda.

-Suicide Squad 2

Oscarlı Suicide Squad’ın devam filminin yapımına 2018’de başlanacak. Son söylentilere göre Gavin O’Connor yönetmen olacak. 2019 sonu veya 2020 başlarında vizyonda olacaktır.

Yapımına Henüz Başlanmamışlar

-Flashpoint

Flash filminin 3 defa yönetmen kaybetmesinden sonra filmi Flashpoint yapmak istemişti DC. Hala bir yönetmeni yok. 2020’den önce gelmesi muhtemel değil.

The Batman

Yönetmenini buldu. Matt Reeves senaryoyu baştan yaziyor. Prodüksiyona ne zaman başlanacak bilinmiyor. 2019 öncesi gelmesi imkansız.

-Cyborg

Hala çıkış tarihi 2020 olarak gözüküyor. Bir ara iptal olacak denmişti. Filmin kaderi justice League’de karakterin beğenilmesine bağlı.

-Green Lantern Corps

2011’de ki berbat filmden sonra DC b film için daha dikkatli. Filmin 2020’de gelmesi planlanıyor. Genel olarak uzayda geçecek bir film olmasi planlanıyor. Geoff Johns’un üstünde çalıştığı haberleri vardı en son.

Bunlar Duyurulmuştu Ama…

Bu kısımda duyurulup sesi Sedası çıkmayan filmler var.

Booster Gold&Blue Beetle 

Komedi filmi olarak çıkacak denmişti ama bir daha asla konuşulmadı

Batgirl

Normalde Whedon 2018’de çıkması planlanan Batgirl filmi üstünde çalışıyordu. Zack Snyder’in Justice League’i bırakması sebebi ile Batgirl’ü JL çıkana kadar rafa kaldırdı.

Nightwing

Chris McKay yönetmenlik koltuğunda. Film için henüz ortada bir şey yok. Twitterdan sürekli çalıştıklarını söylüyorlar ama somut bir şey yok ortada.

Black Adam

Dwayne Johnson’ın oynacayağı Black Adam filmi Johnson’ın yogun takviminden dolayi ileri atılmıştı.

Man Of Steel 2

Kingsman’in yönetmeni olacak büyük ihtimalle. Kendisi şu an Kingsman 3 çalışmalarına başladı.  O film ile işi bitince Man Of Steel 2 yapımına başlayacak.

Gotham City Sirens

David Ayer’in yöneteceği film Gotham’ın cici kızlarını beyaz perdeye taşıyacak. Ne kadar geç olursa o kadar iyi olacağını düşünüyorum.

Joker Origin 

Standalone olacak ve DV evreninde geçmeyecek film bize Joker’i anlatacak. 40’larda geçmesi bekleniyor filmin.Todd Phillips yazacak  ve Martin Scorsesse Yapımcı olacak.

Harley&Joker

Sen mumkunse gelme dediğimiz filmlerden ikincisi.John Requa ve Glenn Ficarra yapacak denmişti. Umarım iptal olur.

Justice League Dark 

Önce Guillermo del Toro sonra Dough Liman yönetmenliği bırakmıştı ve film yılan hikayesine dönmüştü. Geleceği belli değil..

Deathstroke

Gareth Edwards’ın yöneteceği film daha yeni duyuruldu. Hakkında pek bir bilgimiz yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir