GameX 2018’e Son 18 Gün!

6-9 Eylül tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan GameX için herkesin aylardır beklediği bilet satışları başladı. Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

GameX nedir? GameX yeni çıkan oyunları deneme şansına erişebileceğiniz, sevdiğiniz Youtuber ve Streamer’lar ile tanışabileceğiniz, fotoğraf çekinip vakit geçirebileceğiniz bir dijital oyun ve eğlence fuarı. Ayrıca bireysel ve grup cosplay yarışmaları ve Drone & Robot yarışları ile zamanınızı daha da keyifli hale getirebilirsiniz. Geek Bazaar’da yaptığınız el işi ürünleri sergileyip satış yapabilir, Indie Game platformunda ise yaptığınız oyunları sergileyebilirsiniz. Ayrıca oyun geliştirme, cosplay, resim ve sanat konusundaki atölyelere katılabilirsiniz. Eğer bir web siteniz varsa veya Youtuber ya da Streamer iseniz başvuru yaparak etkinliğe öncelikli giriş hakkı sağlayıp takipçilerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

GameX hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak ve başvurularda bulunmak için;

http://www.gamex.com.tr/

https://www.gamexnow.com/

Eğer aklınızda katılmakla ilgili şüpheler varsa geçen yılın fuar videosunu izleyerek kararınızı vermeniz daha doğru olur;Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir