Gambit Filminin Çekim Tarihi Belli Oldu!

Omega Underground sitesinin yaptığı habere göre Gambit filminin çekimleri 19 Mart’ta New Orleans’ta başlayacakmış. Filmde Gambit karakterini yani Remy LeBeau’yu, Channing Tatum canlandırıyor. Filmin yönetmeni ise Gore Verbinski olacak. Filmin konusuna göre Gambit büyük bir soygun işine kalkışan bir mutant grubunu yönetecek. Tatum daha önce Gambit karakterini neden bu kadar sevdiği ile ilgili konuşmuştu;

“Yaşadığım yerde bir çizgi roman dükkanı yoktu, fakat televizyondaki çizgi filmlerde o her zaman çok havalı biri olarak gözüküyordu. Ayrıca taklidini yapmak için en basit insan da oydu. Kafanıza bir bandana bağlamanız ve elinize bir deste kart almanız yeterliydi. Küçükken bu kartları odanın içinde birbirimize fırlatmaya ve isabet ettirmeye çalışırdık ve bu oldukça eğlenceliydi.”

Gambit filmi son yıllarda sayısız şanssızlık ile mücadele etti. Yönetmenler sürekli filmi bıraktı ve yönetmen bulunamadı, film iptal noktasına kadar geldi. Hatta hayranları bile artık bu filmden ümidi kesmişti. Fakat bu son çıkan haberler doğrultusunda sanırım herkes rahat bir nefes alacak. Gambit filmi 14 Şubat 2019’da sinemalarda olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir