Flash Dizisinin Yeni Sezonunda Barry Allen’in Ruh Hali Nasıl Olacak?

CW kanalı Flash dizisinin “Hero Reborn” olarak adlandırılan yeni sezonunun ilk bölümü için yeni bir trailer yayınladı. Bölümün ismi bizi iyimser olmaya itse de, bu Barry Allen için öyle görünmüyor.

Yeni bölüm fragmanında Barry sonunda Speedforce’dan Cisco ve arkadaşları tarafından kurtarılmış gibi gözüküyor. Fakat arkadaşları onu geri kazandıklarına mutluyken, Flash’ın Speedforce’daki yolculuğu onu değiştirmiş olabilir, ve o eskiden tanıdıkları Barry Allen olmayabilir.

Yeni fragmanda Barry Allen’i sakallı bir şekilde görüyoruz, yani bu bir süredir Speedforce’da hapis olduğu anlamına geliyor. Belki de daha önce dizide gördüğümüz “Flash kayboldu” başlıklı gazete yazısında Flash yıllardır kayıp olabilir.

Harrison Wells karakteri fragmanda görünmüyor fakat daha önce aldığımız haberlerde karakterin büyük bir değişiklik yaşayarak geri döneceği ipuçları verilmişti. Ne yazık ki Barry Allen’in garip halleriyle uğraşmak Cisco ve ekibinin tek problemi olmayacak. Bir türlü durdurulamayan Samuroid’ler de şehirde terör saçıyorlar. Daha önce gördüğümüz fragmanlarda Cisco ve Wally’nin bu karaktere karşı durmaya çalıştığını fakat pek de bir şey yapamadığını görmüştük.

Öyle görünüyor ki gelecek sezon bize Barry’nin, Speedforce’da kaldığı zamana dair flashbackler de verecek.

Flash’ın 4. sezonu 10 Ekim’de ekranlara dönecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir