En Gereksiz 5 Marvel Karakteri

Çizgi Romanlar neredeyse 100 yıldır insanların hayatında. Bu süreçte bir çok karakter yazıldı ve çizildi. Bunlardan bazıları o kadar gereksiz ve saçma ki yapan kişinin kafasının güzel olduğu kesin. Bunlardan 5 tanesini sizler için derledim.
5. Gıcık Veled

Marvel Hindsight-Lad

Muhteşem bir karakter olan Hindsight Lad’in muhteşem bir yeteneği var! Gıcık Sözler Söylemek. Etrafta ”Ben yapsaydım daha iyi olurdu” , ”O şey öyle yapılmaz” diye gezen gerçek ismi Carlton LaFroyge adlı karakter gördüğüm en gereksizlerden biri.

4.Kuş KafaBirdBrain_thumb

O uçabilir, pençelerini birine geçirebilir! Kısaca bir kuşun yapabileceği her şeyi yapabilen Bird Brain karakterinin başka bir özelliği yok.

3. Vampir İnek

Hellcow_thumb

Sıradaki karakterimiz zamanında Dracula tarafından ısırılmış bir inek! Hellcow aynı zamanda Deadpool’un da kankası.2. Tentacle Girl 🙂 

RubyThursday_thumb

Şimdiki karakterimiz özellikle  hentai severlere yönelik. Ruby Thursday adlı karakter kafasındaki kırmızı plastiği çıkarınca 8 adet dokunaca sahip oluyor. Aynı zamanda kafası başından ayrı iken bu dokunaçlarla kötülere korku iyilere ise değişik şeyler saçıyor!

1. BDSM AdamLeather_Boy

Bugünün en gereksiz karakteri ise Leather Boy yada benim deyimimle BDSM çocuk. Bu karakterle alakalı en özel şeyde hiçbir gücü olmamasına rağmen Great Lakes Avengers takımına alınmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir