Emilia Clarke, Game Of Thrones’un Final’i Hakkında Konuştu!

ABD merkezli televizyon ağı HBO, dünyanın en çok izlenen dizilerinden Game of Thrones’un son sezonuyla ilgili spoilerların piyasaya çıkmaması için aşırı önlemler alıyor. Geçtiğimiz sezon boyunca hem senaryonun hem de yayımlanmamış bölümlerin ortaya çıkması, yapımcı şirketin başını ağrıtmıştı. Final sezonunda böylesine kötü sürprizlerin tekrar yaşanmaması için medyaya sızan bilgiler ve dizi oyuncularının paylaştıkları, çok sıkı önlemlerin alındığını ortaya koyuyor.

HBO, önlemlerini gittikçe arttırıyor. Çünkü Game Of Thrones’un 3 4 farklı Final’i çekilecekmiş ve son sahnede hangi final’i kullanacaklarını oyuncular dahil bilmiyormuş. Emilia Clarke yaptığı açıklamada dizinin sonunu bilmediğini açıkladı.

“Ben ve bir çoğumuz dizinin sonundan emin değiliz. Bu konu hakkında şaka yapmıyorum ve çok ciddiyim. Sanırım bir çok şeyi çekip bize söylemiyorlar. Bize güvendiklerini bile düşünmüyorum. Bu konuda çok ciddiyim, gerçekleşebilecek birçok son var ve hangisini olacağından bizde emin değiliz.”

Biliyorsunuz ki geçtiğimiz sezonda Game Of Thrones’un hem senaryosu hemde bir çok bölümü sızdırılmıştı. Bu sefer bu kadar önlem almak konusunda haklılar. Ayrıca Game Of Thrones’un çekimleri halen devam ediyor ve 2019’un sonunda izleyici ile buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir