DCEU’da Fanları Rahatsız Eden 10 Saçma An

2013 senesinde başlayan evren bizi bir çok konuda üzdü. Özellikle Batman v Superman ile başlayan düşüş hala sürmekte ve Justice League ile fanlar artık nefret etmeye başladı. Bu anlardan 10 tanesi ise şöyle:

10. Suicide Squad’ın Sevimleştirilmesi

Dönüp baktığımızda hepsinin ayrı ayrı katil olmasi ve filmin başında bunun üstüne basılmasına rağmen film izleyicileri bu karakterler ile empati kurmaya zorluyordu. Özellikle bar sahnesi zorlaması. Gecmislerine bakınca böyle bir zorlamaya girmesi çok saçmaydı.

9. Dansöz Enchantress

Filmde Enchantress’in büyü sahnelerine dikkatlice bakın lütfen. Kıvırta kıvırta kara büyü yapıyor. İnsanın siniri bozulmuyor değil.

8. Barry Allen’ın Wally West Gibi Olması

Filmdeki Barry Allen karakterini bir çok kisi sevdi fakat daha önce Flash çizgi romanı okumuşsaniz karakterin konuşması hareketleri ile tamamen Wally West olduğunu görebilirsiniz.

7. Wonder Woman’ın Finali

Film çok güzeldi bize karakteri muhteşem bir şekilde tanıttı fakat finalde olayın bitişi ve Ares’in kötü olmasi tatsızdı biraz.

6. Lex Luthor

Karakterin çok zorlama ve manik olmasi beni rahatsız etti. Lex Luthor öyle biri değil. Sürekli mitolojik konuşan biri de değil hani. Ağır başlı is adamı yapmak zor mu bu kadar ya?

5. Harley Joker

Harley ve Joker ilişkisi zaten DC’nin herhangi bir işinde son 8 senedir mide bulandiriyor. Filmde bundan farksızdı.

4.CGI!

Green Lantern ile dersini almamış herhalde Warner Bros. Hazır bıyık varken üstüne sakal eklemek bu kadar zor mu ya?

3. Tek Bir Kuralın Var Batman

Kollarını kır dişlerini dök bayılt geçici felç bırak onları anlarımda Batmobile ile içlerinden geçmek nedir be?

2. Superman’in İnsanlara Yardım Etmemesi

Ultimate Edition’ı denklemden çıkarak Batman v Superman’i sinemada izlediğimizde Superman resmen patlama sonrası uçup gidiyordu. Bunu aklım almıyor hani. Superman gibi bir adam nasıl kurtarmadan gider. Zack Snyder ile de empati kuruyorum yukarıdan emir geldi ama filmin sinema versiyonu ziyadesiyle kopuktu. Ultimate Edition sinema versiyonu olsaydı belki film bu kadar eleştri almazdı.

1. MARTHA

Tanrı vs İnsan, Gece vs Gündüz, En Büyük Gladyatör dövüşü! Evet böyle lanse edilen dövüşün ikisinin annesinin adının aynı olmasi ile bitmesi hayal kırıklığı, komik,saçma! Ya en çok şunu merak ediyorum akıllarına nasıl geldi bu?

+abi nasıl bitirelim

-Bilmem ki

+Has*ktir annelerinin adı aynı

-Yaz oğlum yaz efsane

Destek olmak icin reklamlara tıklayabilirsiniz!

2 thoughts on “DCEU’da Fanları Rahatsız Eden 10 Saçma An

  1. 3.olan batmanin öldürme oalyı çizgi romanlarda da var niye rahatsız etti ki herkesi Hep aynı batman değilde biraz farklı batman izledik.

  2. 3.olan batmanin öldürme oalyı çizgi romanlarda da var niye rahatsız etti ki herkesi Hep aynı batman değilde biraz farklı batman izledik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir