Daredevil’ın 4. Sezonu İptal Edildi…

Sabah sabah Daredevil’ın iptal haberini gördükten sonra güne böyle ateş püskürerek başlamam iyi olmadı. Malesef ki 3. Sezonu ile “En iyi Süper Kahraman Dizisi” dediğimiz Daredevil iptal edildi. Haberi yazdıktan sonra 3 yere sert bir şekilde saklayacağım 1. Netflix, 2. Amerikan İzleyicisi, 3. Türkiye  İzleyicisi.Netflix’in Deadline’a verdiği demeçte dizinin iptal edildiği ve Daredevil’ın gelecekteki Marvel projelerinde olacağını belirtti.

Bu Marvel projeleri denmesi karakterin Disney Plus’da yer alan dizilerde olacağına bir gösterge mi henüz bilmiyoruz. Şimdi sayın Netflix yetkilileri aranızda siteye girip çıkan dizilere bakan oldu mu ya da filmlere? Hiçbir şey anlatmayan saçma sapan dizilere 2. Sezon onayı verirken, Bright gibi yarım bir filme 2. Film onayı verirken Daredevil gibi kaliteli bir diziyi nasıl iptal edersiniz ?Amerikan Seyircisi ayrı bir konu. CW dizilerinin veya diğer berbat dizilerin izlenme rakamlarına bakınca durumun bu kadar iyi olması sinirime dokunuyor. Preacher’ın son sezonunun neredeyse 1 milyon bile izlenmediği bu dönemde bu diziler 2-3 milyonlara çıkıyor. Daredevil’ın kötü olan 2. Sezonunun ardından muhteşem bir 3. Sezon ile nasıl %53 düşüş yaşadığını merak ediyorum…

Şimdi çuvaldızı kendimize batırma vakti geldi. Buradan Daredevil’ı illegal dizi sitelerinden izleyip 3. Sezonu öven ve devamının gelmesini bekleyen kitle bakın ne oldu. Teşekkürler.

Venom’un 830 milyon dolar gişe yaptığı bir dünyada Daredevil’ın iptal edilmesi hiç adil değil…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir