Christian Bale, Test Çekimlerine Val Kilmer Batman Kostümü ile Katılmış.[VİDEO]

Christopher Nolan tarafından bir üçleme olarak yeniden ele alınan Batman markası, o kadar beğenildi ki son yılların en büyük sinema olayları arasına girdi. Üzücü bir sinema baskını ve katliamına da tanıklık eden serinin başlangıcı ise Batman Begins adlı film ile birlikte oldu. Batman üçlemesinin başol oyuncusu Christian Bale izleyicilerden farklı tepkiler aldıysa da, çoğunluğun fikri Bale’in iyi bir Batman olduğuydu.


Eski serinin üçüncü filmi olan Batman Forever’daki Batman, Val Kilmer’ın giydiği kostümü giyen Bale, yine çok tartışılan sesi ile rol kesiyor ve Nolan’dan geçer not alıyor. Yönetmenin videoda söylediğine göre, oyuncunun aktörlüğünden öte Bat suit içinde nasıl bir enerji yansıttığı önemliymiş ve ünlü oyuncu da bu konuda oldukça başarılı olmuş.

Ayrıca test çekimlerine Bale ile birlikte denemeyen katılan kişi Amy Adams, kendisinden çok iyi Rachel olabilirdi. Ama artık şu an kendisi 2013’den beri DCEU’nun Lois Lane’i.

İşte test çekimlerine katıldığı o video;

Batman/Cillian Murphy
batman-cillian-murphy-dark-knight-trilogy
Ayrıca Batman olarak test çekimlerine katılan sadece Christian Bale değildi. Batman Begins’te Scarecrow karakterine hayat veren Cillian Murphy’de Batman olarak test çekimlerine katılmış.

Sitemize destek vermek ister misiniz? Buraya tıklayabilirsiniz
https://www.patreon.com/geekkafe

Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir