Chris Hemsworth’un Marvel ile Sözleşmesi Bitti!

Chris Hemsworth’un 3 solo Thor filminde ve 4 Avengers filminde oynadıktan sonra Marvel Studios ile sözleşmesi bitmiş oldu. Bunun gelecekteki Marvel filmleri için ne anlama geldiği bilinmiyor ama sözleşme yenilenmesi olmazsa bir sonraki filmlerde Chris Hemsworth’u Thor olarak göremeyeceğiz. Chris Hemsworth ise şunları söylüyor;

“Sözleşmem bittiği için şu anlık bir daha karakteri canlandırmayacağım. Yani bitti. Bu biraz göz korkutucu, yani hiç bitmeyecek bir şeymiş gibi geliyordu fakat şu an bitme şansı var. Kim bilir? Avengers’in önümüzdeki iki filminde toplam 76 karakter olacak. Bu filmler tüm zamanların en büyük filmleri olacak. Yani bu sadece benim oynadığım karakterden daha büyük bir şey. Şu anlık sadece bir dakikalığına durup dinlenmek ve sakin bir kafayla karar almak istiyorum.”


Chris Hemsworth’un sözleşmesini yenileyip yenilemeyeceği bilinmez fakat Marvel’in direktörü olan Kevin Feige daha öncesinde Avengers 4’ün izleyicilere bir final yaşatacağını söylemişti. Yani Thor belki de Marvel’in yeni filmlerinde rol almayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir