Black Widow Filminde Görmek İstediğimiz Şeyler

Eh, yavaş yavaş onaylandı sayılır. DC, Wonder Woman ile büyük bir başarı sağlayınca Marvel’da artık bayanlara yer açmaya başlayacak gibi. Bizde görmek istediğimiz şeyleri yazalım dedik.

Kırmızı Oda

Avengers : Age of Ultron’da ufak bir kısmını gördüğümüz Kırmızı Oda, Black Widow’un Black Widow olduğu odadır. Kendisi eğitiminin bir kısmını burada almış ve ufak ama büyük bir operasyon geçirmiştir. Solo filminde tabii ki de daha fazlasını görmek isteriz.

Madam B.

İşte dediğimiz Kırmızı Oda’nın yöneticisi bu bayan. Black Widow’un geçmişinde önemli bir paya sahip bu gaddar kadını görmek isteriz.

Hawkeye

Film geçmişte de, şimdiki zamanda da geçse bile Hawkeye’ı bir şekilde görmek bizi mutlu eder. Sonuçta tek dostu kendisi. Bari kendisinin filmi olmayacak verin filmin %25’ini ona!

Crimson Dynamo

4. Crimson Dynamo, Yuri Petrovich’in babası Ivan, Natasha’nın arkadaşıydı. Baba oğul birbirlerini öldü zannetti ve Yuri, uzaklarda büyük bir nefret oluşturmaya başladı. Yuri’ye babasını ve Natasha’yı öldürmesi için ona Crimson Dynamo zırhı verildi. Aynı zamanda kendisi aslında Iron Man’in düşmanı.

Ivan Petrovich

Kendisi Black Widow’u korumuş, kollamış ve aynı zamanda ona yardımcı olmuştur. Kendisi çizgi romanlarda oğlunun ölümünden sonra cyborglaşıp delirdiği için Black Widow tarafından öldürüldü.

Web of Intrigue Hikayesi

black widow web of intrigue ile ilgili görsel sonucu

Hikayenin konusu ; Ivan kaçırıldıktan sonra onu Rusya’ya kadar izini takip ettikten sonra kendisinin kopyası birinin Nick Fury’e suikast düzenleyeceğini öğrenir. Bu iki olayı çözerken aynı zamanda onu öldürmek için yollanmış 6 usta suikastçiyi indirmelidir.

Wolf Spider

Kırmızı Oda’dan çıkmış tek erkek suikastçidir. Kendisinin kontrol edilemeyeceği görülünce program kapatılmıştır. Black Widow ile aralarındaki tek fark cinsiyetleridir.

Iron Maiden

Melina Vostokoff, Black Widow’a nefret güderek büyümüştür ve kendisini yalnızca bazı elementlerden koruması dışında, üstün  güç veren zırhını giyip Black Widow’un peşine düşmüştür.

Liho

Black Widow’un evinde takılan siyah bir kedidir. Black Widow’un onla karşılamaları genelde onu reddetmekle biter.

Bu listeye sizin eklemek istedikleriniz var mı?

4 thoughts on “Black Widow Filminde Görmek İstediğimiz Şeyler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir