Black Adam’ın İlk Hangi Filmde Gözükeceği Belli mi Oldu?

Man Of Steel’in devam filmi için yönetmen görüşmeleri devam ediyor. Bunlardan biri ise Matthew Vaughn ve büyük ihtimal ile kendisi Man Of Steel 2’nin yönetmeni olacak.

Daha önce Geoff Johns, Black Adam’ın 2019’da çıkması beklenen Shazam filminde yer almayacağını kesin bir dille açıklamıştı. Eee bu adam Shazam filminde gözükmeyecekse nerede gözükecek dedik bir çoğumuz. Hatta solo film iddiaları da ortaya atıldı işler iyie garipleşmeye başladı. Ama ortaya atılan söylentilere göre ScreenRant isimli Reddit kullanıcısı söylediği iddiaya göre Black Adam (Dwayne Johnson) DCEU evrenine ilk Man Of Steel 2 ile adım atacağını açıkladı. Man Of Steel 2’nin Ana düşmanı Black Adam olma olasılığı yüksek gibi.

Bizler Man Of Steel 2’nin Ana Düşmanı Brainiac, Bizarro, The Parasite, Lex Luthor en kötü ihtimal bile olsa Doomsday’i bekliyorduk ama söylentilere göre Black Adam olabilir. Eğer Black Adam olursa, Shazam’ın Man Of Steel 2’de gözükmesinin ihtimali de var. Yani Warner Bros böyle bir plan ile bir taşla 3 4 kuş vurmayı hedefliyor gibi.

Yani olur mu, olmaz mı şu anlık bilemeyiz ama Black Adam, Man Of Steel 2’de yer alırsa Superman’in çok sağlam bir düşmanı olacak.


Henry Cavill(Superman) ile Dwayne Rock Johnson(Black Adam)’un sürekli beraber takılması bu yüzden olabilir mi acaba? Yoksa proje çoktan belli mi kafamız da deli deli sorular ve hepsi çok yakında elbet açığa çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir