Birds of Prey Filminin Yönetmeni Belli Oldu! [Harley Quinn İçerir…]

Film hakkında pek bir bilgimiz olmasa da filmin Harley Quinn’i ve Birds of Prey’i işleyecek bir kızlar grubunu ele alacağını biliyoruz. Deadline’ın yaptığı habere göre anlaşma tamamlanmış ve filmin çekimlerinin bu yıl sonu başlaması bekleniyormuş. Warner Bros. yönetmen Cathy Yan ile anlaşarak kendisini içinde Margot Robbie’nin de rol aldığı bir filmde yönetmen yaptı.  Filmin yazarı ise Batgirl filmini de yazacak olan Christina Hodson olacak gibi duruyor.

Cathy Yan ile ilgili görsel sonucu


Eh, bu habere göre Yan, DC filmlerinin Patty Jenkins’ten sonraki 2. kadın yönetmeni ve bir süper kahraman filmi yöneten ilk Asya’lı kadın olacak.


Bu filmin ise Harley Quinn için konuşulan tek film olmadığı biliniyor. Margot Robbie’nin, Harley Quinn rolü ile 5 farklı filmde görüneceğine dair iddialar mevcut. Yakın zamanda Suicide Squad 2’de rol alacağını zaten biliyoruz fakat şu anda bir Harley Quinn solo filminin ve bir Joker ve Harley filminin gündemde olduğu da bildiğimiz şeyler arasında. Ayrıca Gotham City Sirens’ı da sayarsak önümüzdeki yıllarda Margot Robbie’yi bolca Harley rolünde göreceğiz gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir