Ben Affleck’in Dahil Olduğu Taciz Skandalı Justice League’i Etkiler mi?

Holywood’da şu an büyük bir taciz skandalı yaşanıyor. Holywood’un büyük yapımcılarından Harvey Weinstein’in aralarında Angelina Jolie gibi ünlü kadın oyuncuları taciz ettiği ve nüfuzunu kullanarak onlardan yararlandığı ortaya çıktı. Şimdi hepiniz diyorsunuz zengin yapımcıların genç oyuncu ve mankenlere böyle hayvanca saldırdığı bilinen bir gerçek. Ama durum hiç bu kadar ciddi bir şekilde medyaya yansımamıştı.

Weinstein bir çok oyuncuyu ünlü hale getirdi ve siyasi olarak bağışlar yaptı. Obama ve Clinton’a bağışlar yapmıştı. Bunun yanında kendisinin ünleştirdiği bir kaç oyuncu ve yönetmene bakalım.

Amerikan sinemasını takip etmiyorsanız bile bu listeden en az bir kişiyi taniyorsunuzdur. Bunun gibi bir çok aktör ve yönetmen daha var.

Ben Affleck söyle bir açıklama yaptı

Burda birlikte çalıştığı bir adamın böyle hasta ruhlu bir şey yapması konusunda sinirlendiği ve üzüldüğü konusunda bir açıklama var. Asıl bomba buna gelen bir cevap ile başlıyor.

Twitterdan birisinin Ben Affleck’in TRL’de Hilarie Burton’ın göğsünü tutmasını herkesin unuttuğunu söylemesi üzerine Hilarie’nin “Ben unutmadım” cevabı ile kopuyor. Ben Affleck buna

“Yanlış bir hareket yaptım. Sayın Burton’dan Özür dilerim” diyerek cevap verse de başka bir oyuncu

“Ben de Ben Affleck’ten Özür bekliyorum. 2014 Golden Globe’da benim götümu ellemisti” diyor. Devam twitinde ayrıntıya giriyor ama çevirmek istemedim zira ben utandım okurken.

Böyle iğrenç olayların medyaya yansıması ve insanların kimin ne olduğunu öğrenmesi iyi bir şey.

Burada bir fan “Batman Özür dilememeli” yazmış.  Batman Özür diler. Batman tacizci değildir. (Killing Joke animasyonunu saymıyoruz)

Peki Justice League bundan etkilenir mi?

İşin Amerika kısmında etkilenme olasılığı çok yüksek. Çünkü ben Affleck filmin başrolü ve her posterde promoda ortada duruyor. Amerika dışında ki yerlerde pek etki edeceğini düşünmüyorum. Çoğu insanın bu olaylardan haberi bile yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir