Batman’in Korkuttuğu 4 Karakter!

En sevilen ilk 3 karakterden biri olan Batman, yarasa sembolüyle ve bir anda ortaya çıkıp bir anda da ortadan kaybolmasıyla düşmanlara korku salan bir karakterdir. Batman’in korkuttuğu kişiler sadece Gotham’dan değil tabiki. Apokolips’den tut Kryptonlu birine kadar korkutuğu kişiler vardır. Biz de sizin için bunlardan dördünü yazalım dedik. İyi okumalar:

4)Darkseid’ın Canavar Köpeği

Justice League Action animasyon dizisinde Batman, Bir Barda ile birlikte Apokalips’de Darkseid’in yanına giderken karşılarına Darkseid’in canavar köpeği çıkınca Batman, köpekleri korkutan bir frekans ile köpeği korkutup kaçırmıştı.

 

3)General Zod

Injustice II serisinde Tim Drake gözüktüğü gibi bir anda gelen göz ışını ile ölmüştü. Bir sonraki sahnede ise o göz ışınının Zod’a ait olduğunu öğrenmiştik. Batman de Zod’dan intikam almak için ona korku gazı vererek korkudan ödünü kopartmıştı.

2)Ölüm Hayaletleri (Death Ghosts)

Justice League Dark animasyon filminde ölüm hayaletleri, Ritchie Simpson’ın ruhunu alacakken Batman, adrenalin iğnesi ile Simpson’ı geri getirince hayaletler ona doğru yaklaşmış ve Batman ortaya “Bö” diyince hepsi korkarak kaçmıştı

 

1)Scarecrow

Scarecrow, Gotham villain’i olsa da onu tek korkutabilen Batman olduğundan listeye ekleyeyim dedim. “Blackest Night” serisinde yeni yüzük kullanıcıları seçilirken sarı güç yüzüğü, Scarecrow’u seçmiş ve o sıra Scarecrow şu repliği söylemişti: “Ona ihtiyacım var! Korkmam için Batman’in beni avlamasına ihtiyacım var!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir