Avengers: Endgame Hakkında Yapılan Tüm Olumlu ve Olumsuz Yorumlar!

Avengers: Endgame’in Los Angeles Galasında sonra eleştirmenlerin Avengers: Endgame hakkında yaptığı olumlu ve olumsuz yorumların bir çoğu.Erik Davis; #AvengersEndgame ustaca yapılmış, epik, 22 filmin zirvesi olan bir film. Hikayeyi sona erdirmekle kalmayıp derinlerine de iniyor. Bu film yavaş yavaş ilerlerken diğer filmler hakkında daha fazla şey öğreneceksiniz. Infinity War kuvvet ise Endgame zekadır. Vay, ne sondu ama!

Brandon Davis; #AvengersEndgame dudak uçuklatan, inanılmaz bir film. Daha önce hiç ona benzer bir şey görmedim. Bu film benim istediğim her şeyi ve hatta daha fazlasını karşılıyor. Harika.

Sean Gerber; #AvengersEndgame’in her anı olmayı hak ettiği bir şaheser. Olağanüstü. Tüm zamanların en büyük sinematik saga’sına layık bir son! Bu filmde ve önceki 21 filmde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Duygusal anlamda tükendim.
Eric Eisenberg; Bu olduğundan az gösterilemez: #AvengersEndgame sizin olmasını istediğiniz her şey ve daha fazlası. Benim ağzım açık kaldı. Geçen 11 yılın mükemmel bir yansıması ve mümkün olan en iyi bir şekilde her şeyin hakkını veriyor. Hiç şüphesiz benim en sevdiğim Marvel Sinematik Evreni filmi. Afalladım.

Steven Weintraub; Bir Marvel Stüdyoları hayranı #AvengersEndgame’den nasıl hayal kırıklığına uğrayarak çıkabilir bilmiyorum. Film inanılmaz dekorlarla ve daha çok istemenize sebep olan tonlarca küçük karakter anlarıyla dolu. 10 yıllık Marvel filmlerinin epik sonu. MCU’da çalışan herkese teşekkürler.
Rob Keyes; Biraz önce Avengers: Endgame’i izledim. Bu film için abartma yapmanın mümkün olduğunu sanmıyorum. Olabilecek her şekilde en iyi Marvel filmi ve ne kadar epik olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez. Ve, evet Hawkeye bir rockstar.

Peter Sciretta; #AvengersEndgame’in muhtemel en iyi versiyonunu hayal edin, film yine de bir şekilde bütün beklentileri gölgede bırakıyor. 5-6 kez ağladım. En duygusal, en epik MCU filmi. Bu evrenin 10 yılına gösterilen bir hürmet. Ve bu filmdeki fan hizmeti çooook iyi.
Scott Mantz; İNANILMAZ!! #AvengersEndgame bütün MCU’yu canlı, heyecan verici, derin ilerleyen ve tamamen tatmin edici bir şekilde sonuçlandırıyor. GÜZEL bir film. Eğlenceli, akıllıca, zeki, MUHTEŞEM! Aksiyon, yürek ve mizahın mükemmel bir birleşimi! Bu olabileceği kadar iyi! EN iyi süper kahraman filmi!

Germain Lussier; #AvengersEndgame sarsıcı. Hiç beklemediğim yönlerden şaşırtıcı ve ihtiyaç duyduğunu fark etmediğim yönlerden tatmin edici. MCU’nun hayranlara verebileceği en iyi hediye. Çok uzun ve biraz kesintiler var ama umduğunuz kadar ve daha fazlası.
Umberto Gonzalez; #AvengersEndgame hakkında görüşlerim: Hala sindiriyorum; güldüm, ağladım (birkaç kez), çığlık attım. Ama bu film baştan başa Sonsuzluk Destanı’nın epik sonuydu.

Dennis Tzeng; #AvengersEndgame hazır olmayabileceğiniz çizgi roman muhteşemliğiyle dolu! Aksiyon, duygu ve mizahı baştan sona çıtaları yüksek tutarak çok iyi bir şekilde birleştirmiş. Kesinlikle yapımların en başarılılarından.
Kristian Harloff; #AvengersEndgame muhteşemdi. 11 yıl süregelen filmlerin epik sonucuydu. Güldüren anlar, inanılmaz aksiyon sahneleri vardi ve duygusal gelgitler yaşattı. Bu karakterler için umduğum gibi bir finaldi. Emeği geçen herkesi böyle bir şeyi başardıkları için tebrik ediyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir