Avengers 4 Hakkında 5 Olası Teori!

Avengers 4 için hepimiz heyecanlıyız. Infinity War’un üzerimizdeki kamyon geçmiş hissi azaldığından beri Avengers 4 için heyecanla bekleme aşamasındayız. İnternet üzerinde olasılığı yüksek olan bazı teorileri topladımZaman Atlaması

Filmde zaman atlaması olacağı zaten gelen set fotoğraflarından beri konuşulan bir konu. Çünkü sette gördüğümüz Tony daha yaşlıydı. Özellikle 5 senelik bir zaman atlaması olacağı ve bu süreçte Tony ve Pepper’ın çocuğu da olacağı konuşuluyor. Filmin başlangıcının 5 sene içinde olanları da anlatacağı söyleniyor.

Zaman Yolculuğu ve Stark Eldiveni

Zaman Yolculuğu da zaten yukarıdaki görsel çıktığından beri konuşulan olay. Captain America, Tony Stark ve Ant-Man, New York Savaşındalar! Flashback olamaz çünkü bir Tony Stark’a bakın yaşlı!

Bununla beraber bazı set fotoğraflarında Hawkeye elinde bir çanta ile koşturuyordu. Bu koşturmanın sebebinin korumaya çalıştığı Stark Sonsuzluk Eldiveni olduğu yönünde teoriler var. Hatta Eldiveni kullanacak kişi Profesör Hulk olacak deniyor.Skrullar ve Yakuza

Atlantada kurulan Avengers 4 film seti bir Japon Mahallesiydi. Sette Scarlet Johansson ve Hawkeye vardı. Bu kısmın önemi evrene Hawkeye’ın burada gizli bir görevde olması ile alakalı deniyor. Yakuza içindeki Skrulları araştırmaya gidebilir deniyor.

Thor’un Hell’e Yolculuğu

Infinity War’un yıldızı Thor’un bu filmdeki rolü için söylenenler beni heyecanlandırıyor. Kendisi adeta “Return of The King Aragorn’u Olacak”

Avengers oyuncu çağrısında 20-50 yaşlarında İskandinav kökenli oyuncular arıyordu. Bunun yanında Viking tarzı zırh gibi ayrıntıları vardı. Bu çağrı Infinity War için değildi çünkü Asgard gemisinde o aralıklarda insan yoktu.Ek olarak Age of Ultron’da Thor’un rüyasının geçtiği Hel olan Durham kalesinde de çekimler yapıldı. Burada Mjölnir’i de geri alacağına dair söylentiler var.

Thor’un büyük savaşa Viking orduları ile geldiği bir sahne herhalde Infinity War da Wakandaya gelişi kadar havalı olur.

Captain America’nın Ölümü

Artık olması gerektiğini biliyoruz. Bu kaçınılmaz bir şey. Filmde Captain America’nın öleceğiyle alakalı bir sürü TEORİ var. Bunlardan en sağlam kaynağa sahip olanı şöyle

Thor ve Captain America, Thanos ile savaşırken Thanos’un darbesi ile Thor uzaklara savrulur fakat Mjölnir, Captain America’nın önüne düşer. Mjölnir’i kaldırır ve Thanos ile savaşır. Fakat sağ çıkamaz.

Bu hem en mantıklısı hemde en makulu. Zaten Worthy olmayı hak ediyor Steve Rogers.

Ek olarak filmin sonunda orijinal Avengers ekibinden sadece 2 kişinin hayatta kalacağı söyleniyor.One thought on “Avengers 4 Hakkında 5 Olası Teori!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir