Avengers 4, Çekimleri Tamamlandı!

Avengers serisinin 4. filmin çekimleri tamamlanmış bulunmakta. Filmin yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, isim Avengers 4’ün çekimlerin tamamlandığını doğruladılar.

Marvel Stüdyoların başkanı Kevin Feige, Marvel Sinematik Evrenin yeni bir yöne ilerleyeceğini ve gelecekte 20 film daha planladıklarını söyledi. Ayrıca Avengers 4 ile sözleşmeleri tamamlanan oyuncular Robert Downey Jr, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Chris Evans dahil olmak üzere sözleşmeleri son erdi. Kimlerin sözleşmeleri uzatılacağı merakla bekleniyor.

Russo kardeşler Avengers 4’ün çekimlerini tamamlanmasını şerefine bir parti düzenlendiler ve büyük Thanos pastası ile kutlandı.

İşte russo kardeşlerin paylaştığı o görsel;

https://twitter.com/Russo_Brothers/status/951568423213027334

2 thoughts on “Avengers 4, Çekimleri Tamamlandı!

  1. Hep sevdiğimiz karakterlerin sözleşmesi bitmiş ya 🙁 Thor ve Iron Man ölürse Mcu benim için bitmiş demektir. Eğer ölen herkes dirilirse Thor Asgarda geri döner ve Asgard’ın Kralı olarak orada kalır. Iron Man ve diğerleri ise emekli olur bence.

  2. Hep sevdiğimiz karakterlerin sözleşmesi bitmiş ya 🙁 Thor ve Iron Man ölürse Mcu benim için bitmiş demektir. Eğer ölen herkes dirilirse Thor Asgarda geri döner ve Asgard’ın Kralı olarak orada kalır. Iron Man ve diğerleri ise emekli olur bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir