Assassin’s Creed Rogue PS4 ve Xbox One için Remastered Olarak Geliyor!

Assassin’s Creed Rogue, 2014 yılındaki yeni nesile geçiş döneminde çıkan bir oyun. Yeni nesil için çıkan Unity’nin yanında, eski nesildeki oyuncular için yani PS3 ve Xbox 360 kullanıcıları için yayınlanmıştı.

Grafik, oynanış, ve diğer hikayesel unsurlar dışındaki şeyler Assassin’s Creed Black Flag ile aynıydı. Ancak o sene malum sebeplerden ;

dolayı ve serinin fanlarının Rogue’un hikayesini daha çok sevdiklerinden dolayı bu şeyler pek umursanmadı ve 2014 yılının en iyi Assassin’s Creed oyunu Rogue oldu.

Bir süre sonra PC için de çıkış yaptı. Ancak yeni nesil için haber yoktu. Taa ki bugüne kadar. Assassin’s Creed Rogue Remastered, PS4 ve Xbox One için resmi olarak duyuruldu. 20 Mart’ta çıkış yapacak.

Oyunu da kısaca özetlemek gerekirse ; Shay Patrick Cormac, çaylak sayılabilecek bir Assassin iken izlediği yol ve yanındaki kardeşlerinin yolunun yanlış olduğunu düşünmeye başlar ve sonrasında Assassin’lere ihanet ederek Templar’lara geçer. Ayrıca belirtmek gerekirse bir noktada iki oyun (Rogue ve Unity) birbirine (Bence) çok güzel bir şekilde bağlanıyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Hangi fiyattan çıkarsa alırsınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir