Aquaman Filmine İlk Yorumlar Geldi!

Çıkışına 20 günden az kalan Aquaman filminin online yorumları için ambargo kalktı ve sosyal medya üzerinden filmi izleyenler ilk yorumlarını verdi. Bir çok olumlu yorum alan Aquaman’den bazı yorumlar şöyle
Umberto Gonzalez ”The Wrap”

Aquaman filmi açık ara DC’nin ”Kralı” seviyesinde. Muhteşem!Brandon Davis ”Comicbook.com”

Bazı yerlerde filmin uzatıldığını düşünsem de geniş ve epik dünyaya sahip. Özellikle stilize aksiyon sahneleri bu uzunluğu dengeliyor. Çok özel bir süper kahraman origin filmi.

Paul Shirey ”Joblo.com”

Aquaman filmi harika görsellere ve dövüş sahnelerine sahip bir çizgi roman filmi. Momoa karakteri kendi açısından yorumlarken Wan da klasikleri koymuş. DC’nin yaptığı en iyi Marvel filmi olmuş. Tam olarak Marvel formülünü uygulamamış ve kendi yolunu bulmuş.Peter Sciretta ”Slashfilm.com”

Aquaman beklediğimden daha iyi. Marvel’ın phase 1 filmlerine benziyor fakat kötü anlamda değil. Eğlenceli bir filmdi ve kendini aşırı ciddiye almıyordu. Tek çekimli aksiyon sahneleri harikaydı.

Mike Rougeau

Film kusurlu ama eğlenceli.Çok büyük ve yaratıcı bir dünyaya sahip.Jenna Busch

Film muhteşemdi. Momoa’nın tarzı ve görsellik ile eğlence sizi götürüyordu. 

Nick Kazden

Teknik ve hikaye detayı veremem ama Jason Momoa’nın karizması ve filmin fantastik titreşimleri alıp götürüyor.İlk gelen yorumlar beni oldukça heyecanlandırdı! Aquaman filmini merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir