Affleck Rolü Bırakırsa Batman Olabilecek 10 Kişi

Ben Affleck’in rolü bırakma ihtimali üzerine Matt Reeves’in aklında daha genç bir oyuncu olduğunu öğrendik dün.  Bunun üstüne Jake Gyllanhaal’ın olabileceğini ögrendik ama başka ihtimallerde var tabi. Listemizde sıraladık!10. Ryan Guzman(29 Yaşında)

Ryan’ı Heroes Reborn’dan tanıyoruz. Bunun yanında kendisi bir Batman fanı. Instagram hesabından batmanli fotoğraflarına bakabilirsiniz.

9. Richard Madden (31 Yaşında)

Game of Thrones izleyenler Robb Stark’ı hemen tanımıştır herhalde.

8. Nicholas Hoult( Yaşı 27)

Listede ki en genç isimlerden olan Hoult şuan X-Men’de Beast. Diğer Justice League üyelerinin yanında çok genç kalması da bir dez avantaj7. Hunter Parrish (Yaşı 30)

Kendisi daha önce ki DC animasonlarinda Wally West’i canlandırmıştı.

6. Wes Bentley (Yaşı 38)

Nolan’ın DCEU’nun başlangıcında Batman için tavsiye ettiği oyuncuydu Wes. Kendisini intersteller filminden tanıyoruz.

5. Luke Evans (Yaşı 38)

Her ne kadar Sinestro olmasını istesekte Luke Evans’ın Henry Cavill ile oynadığı İmmortals filmi de var.4. Scott Adkins( Yaşı 41)

Aslında Affleck seçilmeden önce dedikodular arasındaydı Adkins.

3. Tyler Hoechlin (yaşı 29)

Tyler 2013 senesinde Henry Cavill ile Batman için test çekimi yapmıştı. Reeves ve Warner Bros’un listesinde başta olma ihtimali var.2. Armie Hammer(Yaşı 31)

Armie Hammer zaten Batman olarak seçilmişti. Justice League Mortal iptal edilmeden önce seçilmişti role. Hatta kostümü bile belliydi. Ama film iptal oldu…

1. Jake Gyllanhaal( Yaş 36)

Normalde Nolan’ın Batman filmlerinde başrol olacaktı. Ama sonradan Bale seçildi. Bakalım Jake bu sefer rolü isteyecek mi?

Sizin favorileriniz kimler?  Benim favorilerim Armie Hammer ve Jake.4 thoughts on “Affleck Rolü Bırakırsa Batman Olabilecek 10 Kişi

  1. Bence role Armie Hammer seçilmeli. Adam Batman için biçilmiş kaftan. Sadece gerçek batman olabilmesi için hem vücut olarak çalışması lazım hem de çizgi roman okuması lazım. DCEU Batmani gibi adam öldürmemesi lazım ama Arkham Night daki gibi incitebilmesi lazım.

  2. Bence role Armie Hammer seçilmeli. Adam Batman için biçilmiş kaftan. Sadece gerçek batman olabilmesi için hem vücut olarak çalışması lazım hem de çizgi roman okuması lazım. DCEU Batmani gibi adam öldürmemesi lazım ama Arkham Night daki gibi incitebilmesi lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir