2017’nin En İyi 8 Süper Kahraman Filmi

Süper kahraman filmleri için harika bir yıl geçirdik ve bu filmlerden hiçbiri “kötü” değildi. Ancak çokta “iyi” değildi bazıları, ama diğerlerine (zaten toplamda 8 – 9 süper kahraman filmi çıktı) göre en iyi 8 süper kahraman filmleri bunlardı. En kötüden başlayıp, en iyiye doğru gidelim işte listemiz;

8- Power Rangers

Kendi küçük şehirlerinin ve Dünyanın büyük bir tehlikede olduğunu öğrenen 5 sıradan genç, mutlaka olağanüstü bir şey olmalı ve Dünyayı uzaylı istilasında kurtarmalı.

7- Lego Batman Movie

Batmane farklı bir bakış açısından bakan film, Batmanin komik tarafını bizlete gösteriyor. Film, Batmanin en kötü korkusunu yenmesini anlatıyor.

6- Guardians of the Galaxy Vol 2

Gotg ekibinin, ilk filmden hemen sonraki macerasını anlatan film, Peter Quill’in sonunda babasını bulmasını merkezine alıyor.

5- Justice League

Dünya tehlikede ve Bruce Wayne’in Superman’in yokluğunda Dünya’yı koruyacak bir ekip kurması gerekiyor. İnsanlığı kurtarmalı ve onlara Superman’den sonra yeniden umut vermeliler.

4- Thor Ragnarok

Thor, Sonsuzluk Taşlarını bulmak için çıktığı yolculukta, Ragnarok’un yaklaştığını öğrenir ve onu durdurmaya çalışır. Ancak bu hiçte kolay olmayacaktır.

3- Spider-Man Homecoming

Civil War’dan sonra, normal hayata yeniden adapte olamayan ve Avengers’ın içinde olmak için Tony Stark’tan bir şans bekleyen Peter’ın, büyük bir tehlike ile karşı karşıya gelmesi gerekir.

2- Wonder Woman

Kendini insanlardan ve erkeklerden uzaklaştırmış Themiscyra kadınlarından Diana’nın kendisini bekleyen büyük görevi başarıyla bitirmek için yaptığı yolculuğu anlatıyor.

1- Logan

Mutantlar yok olduktan sonra, kendisini inzivaya çeken Logan’ın, yeni bir mutantın gelişiyle yeniden ortaya çıkması gerekir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir